503 503 701
pon.- pt.: 8:00-17:00

mateo@mateo.com.pl

Blaty szklane

Blaty szklaneSzkło to materiał o ponadprzeciętnych możliwościach stylistycznych i użytkowych. Wśród cech szkła należy wskazać  m.in.: twardość, odporność na działanie większości substancji chemicznych oraz łatwe utrzymanie w czystości.
Z powodzeniem szkło znajduje zastosowanie w produkcji na przykład: blatów stołów kuchennych, ław i stolików kawowych, blatów stołów konferencyjnych oraz lad sklepowych, a także kontuarów w barach i recepcjach. W przypadku tych zastosowań najważniejszą cechą funkcjonalną szkła jest przezierność a w przypadku użycia szkła ornamentowego także oryginalny rysunek wzoru.
 
Takie rozwiązanie to doskonała propozycja dla osób, które szukają oryginalnych rozwiązań i którym zależy na materiale wysokiej jakości. Blat szklany jest wykonany z grubego szkła hartowanego, może to być szkło bezbarwne, matowe a także szkło z grafiką z dowolnym zdjęciem. Jeśli masz jakieś pytanie skontaktuj się z nami.

Szkło stosowane w blatach kuchennych najczęściej jest zbrojone i hatowane. Dzięki temu jest odporne na uszkodzenia i wysokie temperatury. Blaty takie nadają się na stoły, wyspy kuchenne, bary oraz na blaty kuchenne do krojenia.