503 503 701
pon.- pt.: 8:00-17:00

mateo@mateo.com.pl

Grafika na szkle

Grafika na szkle to nowoczesna forma podkreślenia indywidualności i kreatywności. Dzięki niej można dowolnie wprowadzać do wnętrza nowy design. Zdjęcia na szkle wykonujemy zgodnie z pomysłem, projektem klienta, zatem za każdym razem jest to indywidualnie wybrany wzór nadający wnętrzu niepowtarzalny efekt, który jednocześnie odzwierciedla oczekiwania zamawiającego.

 Wykorzystywane przez nas panele szklane do kuchni to nie tylko element dekoracyjny, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie w utrzymaniu czystości. To nowoczesne i atrakcyjne wykończenie każdej kuchni wykonane z uwzględnieniem najwyższej jakości.

Panele szklane w kuchni lub łazience to aktualnie najczęściej wykorzystywany materiał, którym zastępuje się klasyczne płytki. Jest to innowacyjne, a jednocześnie niestandardowe rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność. Szkło w pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowych sprawia, że stają się one bardziej przestronne i optycznie większe, zatem jest to idealne rozwiązanie dla małych jak i większych metraży. Najczęściej wykorzystywane rozwiązania z drukami na szkle to : ścianki prysznicowe, dekory, punkty świetlne, panele nad blatami kuchennymi, ścianki strefowe, szklane balustrady czy drzwi szaf wnękowych. Teraz wszechstronne wykorzystanie szkła jest dostępne dla każdego. Kuchnia z charakterem, czy łazienka marzeń jest już w zasięgu ręki. Dzięki nowoczesnemu zastosowaniu szkła, pomieszczenia w których przebywamy będą inne niż wszystkie.